Ako si uzatvoriť havarijné poistenie najvýhodnejšie?

  • 1. krok: Zadajte do kalkulačky údaje potrebné pre stanovenie najvýhodnejšej poistnej sadzby havarijného poistenia.
  • 2. krok: Vyberte si z výsledkov porovnania tú najvýhodnejšiu ponuku a pokračujte v objednávke.
  • 3. krok: Vyplňte formulár poistnej zmluvy, skontrolujte si zadané údaje a kliknite na „Uzatvoriť poistenie“.
  • 4. krok: Na e-mail vám bude zaslané potvrdenie vašej žiadosti o havarijné poistenie spolu s poistnými podmienkami, návrhom poistnej zmluvy a ďalšími dokumentmi.
  • 5. krok: Najneskôr do 48 hodín od dojednania havarijného poistenia vám bude poštou doručená originálna poistná zmluva s podpisom zástupcu poisťovne a pečiatkou.
  • 6. krok: Poistnú zmluvu na havarijné poistenie podpíšte a označenú kópiu zašlite poštou späť na našu adresu a uhraďte poistné v predpísanej výške. 

V prípade, že by bolo z našej strany potrebné spresniť alebo doplniť niektoré údaje do zmluvy, náš pracovník vás bude obratom kontaktovať. Ak by ste potrebovali poradiť alebo pomôcť, môžete sa na nás pokojne obrátiť telefonicky alebo e-mailom. Naša starostlivosť o vás totiž nekončí uzatvorením poistenia, ale trvá počas celého poistného obdobia. Ochotne vám poradíme a pomôžeme aj pri riešení poistnej udalosti.

Havarijné poistenie online – najjednoduchšia možnosť ako si porovnať ceny a uzatvoriť poistku.

Naša online kalkulačka pre výpočet a porovnanie cien havarijného poistenia sa ľahko ovláda a pomocou stručného manuálu zvládne prácu s ňou naozaj každý. Ak si však netrúfate na prácu s kalkulačkou a nemáte skúsenosti s havarijným online poistením, pokojne nás kontaktujte. Radi vám pomôžeme. Poradíme vám aj v prípade nejasností v rámci havarijného poistenia či PZP.

Získajte najlepšiu cenu pre havarijné poistenie